InvoiceToClient (1.0.1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: None
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்
