Invoice Management (1.0.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Items
ca: Elements

en: Amount
ca: Import

en: Invoice
ca: Factura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Paid
ca: Pagat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Due Date
ca: Data límit

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
