Invoice Management (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: On
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Items
cs: Položky

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Invoice
cs: Faktura

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně
