Invoice Management (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Items
cy: Eitemau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
