Invoice Management (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Items
fil: Mga bagay

en: Client
fil: Kliyente
