Invoice Management (1.0.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: On
hi: चालू

en: Item Name
hi: वस्तु का नाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Off
hi: बंद

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Desc
hi: अवरोही

en: Invoice
hi: बिल

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
