Invoice Management (1.0.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: On
hu: Be

en: Item Name
hu: Tétel neve

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: Off
hu: Ki

en: Items
hu: Tételek

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoice
hu: Számla

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Paid
hu: Fizetve

en: Payment Status
hu: Fizetési állapot

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Client
hu: Ügyfél

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ
