Invoice Management (1.0.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: On
is: Virkjað

en: Item Name
is: Nafn hlutar

en: Reset
is: Endursetja

en: Terms and Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Off
is: Af

en: Items
is: Hlutir

en: Amount
is: Upphæð

en: Invoice
is: Kvittun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
