Invoice Management (1.0.0) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Terms and Conditions
it: Termini e condizioni

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Items
it: Elementi

en: Amount
it: Importo

en: Desc
it: Disc

en: Invoice
it: Fattura

en: Sort by
it: Ordina per

en: Payment Status
it: Stato del pagamento

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Operations links
it: Link operativi

en: Paragraphs
it: Paragrafi
