Invoice Management (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ml: കറൻസി

en: On
ml: ഓൺ

en: Item Name
ml: ഇനത്തിൻ്റെ പേര്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Logo
ml: ലോഗോ
