Invoice Management (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
