Invoice Management (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
