Invoice Management (1.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Terms and Conditions
oc: Condicions Generalas d'Utilizacion (CGU)

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Off
oc: Desactivat

en: Items
oc: Elements

en: Amount
oc: Montant

en: Sort by
oc: Triar per

en: Paid
oc: Pagat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Footer Text
oc: Tèxte del pè de pagina

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
