Invoice Management (1.0.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Logo
ro: Siglă

en: Off
ro: Oprit

en: Items
ro: Articole

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Invoice
ro: Factura

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Paid
ro: Plătit

en: Payment Status
ro: Status plată

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Invoice Date
ro: Data facturii
