Invoice Management (1.0.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: On
ru: Вкл

en: Item Name
ru: Название

en: Reset
ru: Сбросить

en: Terms and Conditions
ru: Условия использования

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Logo
ru: Логотип

en: Off
ru: Выкл

en: Items
ru: Элементы

en: Amount
ru: Сумма

en: Desc
ru: По убыванию

en: Invoice
ru: Счет

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Paid
ru: Оплачен

en: Payment Status
ru: Статус платежа

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Client
ru: Клиент

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Invoice Date
ru: дата счёта
