Invoice Management (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Items
sq: Elementët
