Invoice Management (1.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Item Name
te: అంశం పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Items
te: అంశాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
