Intersection Observer (2.0.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Top
bg: Връх

en: Filename
bg: Име на файла

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Bottom
bg: Дъно

en: Published
bg: Публикувано

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Authored on
bg: Написано на

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Block description
bg: Описание на блока
