Intersection Observer (2.0.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -
