Intersection Observer (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
