Intersection Observer (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: List
cy: Rhestr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Select
cy: Dewis
