Intersection Observer (2.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: فهرست

en: Confirm
fa: تایید

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Select
fa: انتخاب

en: Grid
fa: شبکه

en: - All -
fa: - همه -

en: Media Library
fa: کتابخانه رسانه

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه
