Intersection Observer (2.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Grid
gl: Grella

en: Button text
gl: Texto do botón

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación
