Intersection Observer (2.0.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Top
ku: سەرەوە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
