Intersection Observer (2.0.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Top
mn: Дээд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Bottom
mn: Доод

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
