Intersection Observer (2.0.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Top
pl: Góra strony

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Published
pl: Opublikowane

en: File MIME type
pl: Typ MIME pliku

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Grid
pl: Siatka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Master
pl: Główny

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji
