Intersection Observer (2.0.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut
