Intersection Observer (2.0.2) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Reset
ta: மீளமை

en: edit
ta: மாற்று

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Top
ta: மேல்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Permanent
ta: நிரந்தர

en: Temporary
ta: தற்காலிக

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
