Intersection Observer (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Click to load
hu: Továbbiak betöltése

en: @action, @count item | @action, @count items
hu[0]: @action, @count elem
hu[1]: @action, @count elem
