Intersection Observer (8.x-1.6-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره

en: Grid
ps: ځاليز

en: - All -
ps: - ټول -
