Intersection Observer (8.x-1.6-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Select
gu: પસંદ કરો
