Intersection Observer (8.x-1.6-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
