Intersection Observer (8.x-1.6-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Select
ro: Alege

en: Grid
ro: Grilă

en: - All -
ro: - Toate -

en: Pagination
ro: Paginație

en: Load more
ro: Încărcați mai mult

en: Select entities
ro: Selectați entități
