Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
