Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Top
bo: འགོ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Left
bo: གཡོན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
