Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
