Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Top
ka: ზედა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: File MIME type
ka: ფაილის MIME ტიპი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
