Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
