Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: edit
se: rievdda

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
