Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: edit
sk: upraviť

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Top
sk: Navrch

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Published
sk: Zverejnené

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Grid
sk: Mriežka

en: Offset
sk: Ofset

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne
