Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: edit
te: మార్చు

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Top
te: పైన

en: Created
te: సృష్టితం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం

en: - All -
te: - అన్ని -
