Intersection Observer (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Confirm
he: אישור

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Top
he: עליון

en: Filename
he: שם קובץ

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Bottom
he: למטה

en: Published
he: מפורסם

en: File MIME type
he: סוג MIME של קובץ

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Grid
he: רשת

en: Offset
he: היסט

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Pagination
he: דפדוף

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
