Intersection Observer (8.x-1.6) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Filename
ht: Non fichye

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Block type
ht: Tip blòk

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
