Intersection Observer (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Top
hy: Վերև

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Left
hy: Ձախ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
