Intersection Observer (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Top
km: កំពូល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Bottom
km: បាត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក
