Intersection Observer (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
