Intersection Observer (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Top
sl: Na vrhu

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Block description
sl: Opis bloka
