Intersection Observer (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Confirm
af: Bevestig

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: - All -
af: - Alle -
