Intersection Observer (8.x-1.6-rc2) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Filename
az: Fayl adı

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File MIME type
az: Fayl MIME tipi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Grid
az: Cədvəl

en: Offset
az: Ofset

en: Block type
az: Blok növü

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Published status
az: Dərc statusu
