Intersection Observer (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Confirm
da: Bekræft

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Select
da: Vælg

en: Grid
da: Gitter

en: Button text
da: Knaptekst

en: - All -
da: - Alle -

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Media Library
da: Mediebibliotek

en: Select media
da: Vælg medie

en: Media library
da: Medie bibliotek
